Zmiana Wizerunku Rybnik - Mariola

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność wykonać kolejną metamorfozę. Było to o tyle ciekawe doświadczenie, że wszystko odbyło się w wielkiej tajemnicy. Nasza modelka Mariola otrzymała prezent właśnie w postaci możliwości zmiany wizerunku. Wszystkie formalności załatwił mąż Pani Marioli, a ona nieświadoma niczego, została przez nas porwana w dzień swoich urodzin :)

Wszystko zaczęło się od zmiany fryzury, poprzez stylizację paznokci, wykonanie makijażu aż po profesjonalną sesję zdjęciową, która była zwieńczeniem całej metamorfozy. Na początku Pani Mariola była trochę przerażona, ale po chwili spokojnie oddała się w ręce specjalistów, aby po kilku godzinach zobaczyć swoje nowe wcielenie. Oczywiście modelka nie kryła zaskoczenia, a jej mina mówiła sama za siebie :) Po wszystkich zabiegach, przyszedł czas na wykonanie sesji portretowej. Modelka świetnie pracowała przed obiektywem, więc praca była łatwa i przyjemna. Zapraszamy Państwa do obejrzenia efektów całej metamorfozy, jak również do przejrzenia zdjęć z backstage'u.

Swoją drogą, okazuje się, że taki prezent urodzinowy okazał się naprawdę trafiony. Minęło kilka dni, a emocje jeszcze nie opadły. Uśmiech Pani Marioli podczas wręczenia płyty ze zdjęciami oraz w trakcie jej przeglądania był dla nas największą nagrodą. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w profesjonalnych metamorfozach.

Fryzura: Salon PASSION - Michalina Grabiec
Stylizacja paznokci: Patrycja Glenc
Wizaż: Aleksandra Hanczuch
Foto: Dariusz Maciejewski

>>> OBIECANY FILM Z METAMORFOZY JUŻ JEST<<<

Film Autorstwa Barbary MacharzyńskiejKomentarze

 1. To był naprawdę niesamowity dzień. Dziękuję Wam za wszystko: Tobie za piękne zdjęcia, Oli za cudny makijaż, Michasi za wspaniałą fryzurę i Patrycji za śliczne pazurki. Jeszcze Basi za pilnowanie żebym nie zemdlała z wrażenia. No i mężowi za tak niesamowity prezent. Całuski dla Was wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniały pomysł na prezent urodzinowy ,zdjęcia wspaniałe gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 3. super zdjecia brawo za wspanialy pomysł

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta piosenka - łza się w oku kręci... Dzięki.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz