Sesja Piłkarska Rybnik - EURO 2012 - Edyta

Już wkrótce czekają nas emocje związane z Euro 2012, dlatego też postanowiliśmy zrobić sesję właśnie w tym temacie. Stylizowana sesja zdjęciowa była niezwykle emocjonująca, a same fotografie odzwierciedlają ducha polskiego sportu :) Stylizacja jest typowo piłkarska, ale oddaje dziewczęcy urok modelki, a zarazem fanki polskiej piłki nożnej.
W trakcie sesji zdjęciowej tak się rozkręciliśmy, że wpadliśmy na jeszcze jeden pomysł. Wprawdzie przed nami wiosna, ale wykorzystując to co mieliśmy pod ręką, wyszła sesja portretowa w stylizacji jesiennej. Kolorowe liście, jabłka i Edyta z fanki sportu szybko zmieniła się w królową jesieni. Serdecznie dziękujemy jej za cierpliwość, a Państwa zapraszamy do oglądania.
3 komentarze :

 1. świetny pomysł na zdjęcia,piękna modelka brawo

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani jesień z jabłakami SUPER.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z sesji zdjęciowej z panem Darkiem i Olą :) oboje są profesjonalistami :) Mnóstwo pomysłów w krótkim czasie, ciekawe wyzwania, doskonały makijaż oraz zero nudy. Wspaniałe przeżycie miec taką sesję, a jeszcze lepsze - zobaczyc jej efekty :) Serdecznie dziękuję panu Darkowi i pani Oli, a wszystkim serdecznie polecam Foto-Primo!

  Pozdrawiam
  Edyta

  OdpowiedzUsuń